Provozní podmínky

 1. Tyto podmínky upravují podmínky užívání Internetových stránek jerabek-stroje.cz (dále jen "Dřevoobráběcí stroje Jeřábek") třetími osobami (dále jen "Podmínky").
 2. Majitelem, pořizovatelem a provozovatelem Dřevoobráběcí stroje Jeřábek je společnost JEŘÁBEK - stroje s.r.o., Grmelova 59/6, 63900, Brno, Czech Republic, IČ: 26914999 (dále jen "Provozovatel") , která je oprávněna v souladu s právními předpisy k jejich šíření.
 3. Jakékoliv užití Dřevoobráběcí stroje Jeřábek nebo jejich jakékoliv části jiné než pro osobní potřebu, zejména jejich další užití formou šíření, kopírování, dalšího zpracování nebo úpravou či pořizování dalších rozmnoženin je zakázáno. Dále jsou zakázány jakékoliv zásahy do technického nebo věcného charakteru Dřevoobráběcí stroje Jeřábek. Užití mimo osobní potřebu je neoprávněným zásahem do práv Dřevoobráběcí stroje Jeřábek a současně může být neoprávněným zásahem do práv subjektů, jejichž data, díla a jiné nehmotné statky jsou součástí obsahu Dřevoobráběcí stroje Jeřábek.
 4. Na Stránkách Dřevoobráběcí stroje Jeřábek jsou společností Provozovatel oprávněně využívána data dalších osob, které jsou jejich autory, majiteli, distributory nebo jejich zdrojem. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto zdrojů je zakázáno bez jejich předchozího písemného souhlasu Dřevoobráběcí stroje Jeřábek.
 5. Veškerý obsah Dřevoobráběcí stroje Jeřábek slouží pouze pro informaci. Obsah Dřevoobráběcí stroje Jeřábek byl získán ze zdrojů, které se považují za spolehlivé. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Obsah Dřevoobráběcí stroje Jeřábek je průběžně obnovován a upravován. Informace neboo jiná sdělení uveřejněná na Dřevoobráběcí stroje Jeřábek musí být posuzovány ve vztahu k okamžiku jejich prvotního uveřejnění na Dřevoobráběcí stroje Jeřábek.
 6. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu Dřevoobráběcí stroje Jeřábek.
 7. Každý Uživatel užívá Dřevoobráběcí stroje Jeřábek na vlastní riziko. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu Dřevoobráběcí stroje Jeřábek. Provozovatel dále neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v souvislosti s připojením a užíváním Dřevoobráběcí stroje Jeřábek a dále za škody vzniklé z důvodu jejich částečné a/nebo úplné nefunkčnosti. Provozovatel nezaručuje možnost připojení a bezchybné fungování Dřevoobráběcí stroje Jeřábek a neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v důsledku nemožnosti připojení k těmto stránkám a/nebo nemožnosti využívání jejich obsahu. Provozovatel neodpovídá ani neručí za závazky osob, jejichž nabídky jsou ve formě reklamy, inzerce či jinak uvedeny na Dřevoobráběcí stroje Jeřábek. Provozovatel není účastníkem žádných právních vztahů, které Uživatel naváže s takovými třetími osobami. Provozovatel neodpovídá za pravdivost, obsah a formu reklamy třetích osob na Dřevoobráběcí stroje Jeřábek.
 8. Provozovatel neodpovídá za obsah www stránek, které jsou dostupné prostřednictvím Dřevoobráběcí stroje Jeřábek, jakož ani za závazky osob, které nabízejí, poskytují nebo zprostředkovávají služby na takovýchto www stránkách. Provozovatel neodpovídá za obsah www stránek, ze kterých je možné se připojit na Dřevoobráběcí stroje Jeřábek, jakož ani za závazky osob, které nabízejí, poskytují nebo zprostředkovávají služby na takovýchto www stránkách.
 9. Na základě poskytnutých údajů může být Uživatel kontaktován společností Provozovatel za účelem poskytování informací o produktech nebo službách. V případě, že při registraci byly vyžadovány osobní údaje, řídí se režim nakládání s nimi platnou právní úpravou.
 10. Pokud není výslovně uvedeno jinak, jsou Podmínky platné a účinné dnem jejich prvotního uveřejnění na Dřevoobráběcí stroje Jeřábek. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto Podmínky kdykoliv změnit. Tyto Podmínky jsou platné od 1. 12. 2008
 11. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, opusťte prosím tyto stránky a nadále je nepoužívejte.

Copyright © 2011, Petr Hanyáš & Dřevoobráběcí stroje Jeřábek

Hledat:

Zakázková zařízení:

Naše společnost vyrábí také zakázková zařízení na míru. Více informací nalezenete zde:

Zakázková zařízeníZakázková zařízení

Kategorie katalogu:

Novinky e-mailem:

Zaregistrujte svoji e-mailovou adresu a získejte jako první informace o akcích, slevách a mnoho dalšího...

Registrovat

Rychlé kontakty:

Kontaktujte nás

Telefon: +420 733 181 551
+420 733 181 552

E-mail: info@jerabek-kotle.cz

Adresa: čtvrť Anenská
664 11, Zbýšov

Kotle Jeřábek
Kotle a termotechnika Jeřábek Kotle Jeřábek, teplo do Vašich domovů...